alt text

Kariéra

Voľné pozície Kde sa u nás vidíš?

Spoznaj Refresher a jeho vedenie viac

Vlastnosti, ktoré hľadáme u našich kolegov

Naše očakávania

Naša práca je dobre odvedená, ak sú naši klienti a kolegovia spokojní s výsledkom.

Len tak dokážeme fungovať a prosperovať. Finančná stránka spolupráce nie je našou hlavnou motiváciou a nie je najdôležitejším rozhodovacím faktorom. Podobný prístup očakávame aj od druhej strany, s ktorou spolupracujeme. Svojim klientom, zamestnancom, kolegom, nadriadeným a podriadeným nemáme problém povedať, čo sa nám nepozdáva – bez poukazovania na slabé stránky sa nedokážeme zlepšovať. Máme radi úprimnú spätnú väzbu.

Kreativita

Naše nápady sú základom nášho úspechu. Či sú to ľudia, alebo firmy, radi pracujeme s tými, čo sa neboja rozumne experimentovať a prechádzať sa na hranici svojej komfortnej zóny.

Pracovitosť

Pracujeme na tom, čo nás baví. Máme flexibilný pracovný čas, ale naša práca je súčasťou nášho života. Často dobrovoľne pracujeme, aj keď sa to od nás neočakáva.

Proaktivita

Nečakáme na požiadavku alebo externý impulz. Stále pracujeme na tom, aby sme boli lepší v tom, čo robíme. Nebojíme sa prevziať zodpovednosť a byť iniciatívni..

Spoľahlivosť

Ak sa raz na niečom dohodneme, spravíme všetko pre to, aby sme svoj sľub dodržali v dohodnutom čase, kvantite a kvalite. Môžeš ohodnotiť svoje možnosti a kapacity.

Naše firemné hodnoty

slušnosť

Uvedomujeme si, že slušnými sa ľudia nerodia, ale stávajú. Preto by sme chceli aj my svojou činnosťou prispieť k slušnosti v spoločnosti.

pravda

Ak je niečo možné označiť za primárnu hodnotu, ale aj cieľ novinárskej a redakčnej práce, je ňou pravda. Tá stojí na začiatku aj na konci a tvorí esenciálnu súčasť našej práce.

tolerancia a nenásilie

Veríme, že ľudia rôznych národností, etník, pohlaví, ale i ľudia s rôznou sexuálnou orientáciou a transľudia sú si rovní. Našou snahou je smerovať k slušnejšej a tolerantnejšej budúcnosti.

podpora lokálnych umelcov, podnikateľov a projektov

Od svojho vzniku podporujeme lokálne talenty. Či sú to podnikateľské sny, hudobné talenty, alebo iné projekty, ktoré potrebujú podporu.

udržateľnosť a ekológia

Snažíme sa predstavovať spôsoby, ako žiť udržateľnejší život a zodpovedne pristupovať k ochrane životného prostredia, aby sme umožnili zdravý život aj budúcim generáciám.

Chceš byť v našom tíme?Neváhaj a kontaktuj nás.

Podporovaný format .pdf o objeme maximálne 8MB.